Ecclestonovu svokru vraj uniesol jeho vlastný pilot vrtuľníka

3. augusta 2016, 10:07 | Stanislav Kolman
Ilustrační fotografie - Ecclestonovu svokru vraj uniesol jeho vlastný pilot vrtuľníka

Situácia okolo Bernieho Ecclestona, respektíve okolo únosu jeho svokry v brazílskom Sao Paule, sa začína poriadne zamotávať. Podľa posledných informácií totiž celý únos naplánoval sám pilot vrtuľníka bossa Formule 1.

O únose svokry Bernieho Ecclestona sme vás informovali už skôr, rovnako tak o tom, že bola nakoniec v poriadku nájdená a dvaja únoscovia boli chytení. Matka ženy Bernieho Ecclestona bola unesená 22. júla zo svojho domu v centre brazílskeho Sao Paula. Výška požadovaného výkupného sa blížila k 30 miliónom eur.

Len pár hodín po šťastnom konci celého incidentu sa na povrch dostávajú ďalšie zaujímavé informácie. Za únosom svokry bossa Formule 1 mal údajne stáť Jorge Eurico da Silva Faria. Meno vám pravdepodobne nič nepovie, jeho funkcia je ale o poznanie zaujímavejšie, jedná sa totiž o súkromného pilota vrtuľníka samotného Ecclestona!

"Len dúfam, že týchto zločincóv čaká väzenie, aby nemohli ublížiť nikomu ďalšiemu v Sao Paule ani nikde inde," uviedla Šesťdesiatsedemročná Aparecida Schunk, Bernieho svokra. Nutné dodať, že Ecclestone požadovanú sumu únoscom nezaplatil a celá situácia sa vyriešila ešte skôr. Na oficiálne potvrdenie týchto špekulácií si budeme musieť s najväčšou pravdepodobnosťou ešte pár dní počkať. Samotný Ecclestone zatiaľ všetko necháva bez oficiálneho vyjadrenia.

Ďalší články

Komentáre

Pridať komentár
:D :P ;) :) 8) :O :I :Q ::ANO ::NE ::NO ::LOL
Komentár:
Meno:
Aký je rok:

Žádné příspěvky nenalezeny.