Ecclestonovi hrozili, že hlavu svokry pošlú späť v taške, keď nezaplatí. Nedal by som ani cent

8. augusta 2016, 19:29 | Stanislav Kolman
Ilustrační fotografie - Ecclestonovi hrozili, že hlavu svokry pošlú späť v taške, keď nezaplatí. Nedal by som ani cent

Pred časom sme vás informovali o únose svokry Bernieho Ecclestona, ktorá bola po pár dňoch nájdená a únoscovia zadržaní. Za celou akciou mal stáť Ecclestonov dvorný pilot helikoptéry. Bossa Formuly 1 však nič neprinútilo k tomu, aby požadované výkupné zaplatil.

22. júla bola zo svojho domu v brazílskom Sao Paule unesená Aparecida Schunck, svokra bossa Formule 1 Bernieho Ecclestona. Policajné operácia bola úspešná a vyústila v oslobodenie ženy vrátane zadržania niekoľkých páchateľov. Medzi nimi bol aj bývalý pilot helikoptéry Bernieho Ecclestona, ktorý mal byť hlavou celej akcie.

"Vypočula som si plán polície na stanici v Sao Paule a po dohode s rodinou a priateľmi sme si povedali, že im budeme veriť viac ako profesionálnym vyjednávačom," uviedla Fabiana Flos, Ecclestonova žena, ktorú polícia jasne informovala, aby požadované výkupné ona ani nikto z jej rodiny neplatil. Páru bolo navyše vyhrozované, že ak nesplní požadované podmienky, hlava unesenej ženy bude vrátená späť v nákupnej taške.

"Som na Fabinu veľmi pyšný. Pracovala spoločne s policou až do neskorých ranných hodín, niekoľko dní v kuse, "uviedol osemdesiatpäťročný promotér kráľovnej motoršportu a s úsmevom na tvári dodal. "Všetci moji priatelia vedia, že únoscom by som za svoju svokru nedal ani cent, aj keď môžem povedať, že je to naozaj dobrá svokra. Nikdy som ani nepomyslel na to, že by som zaplatil, "dodal Ecclestone, od ktorého bolo za výmenu matky jeho ženy požadované 28 miliónov libier.

Ďalší články

Komentáre

Pridať komentár
:D :P ;) :) 8) :O :I :Q ::ANO ::NE ::NO ::LOL
Komentár:
Meno:
Aký je rok:

Žádné příspěvky nenalezeny.